Aktualitet

Pogradec, 5 viktima në minierë

5 të rinj janë bllokuar në minierën e Beragozhdit në Pogradec dhe dyshohet që të gjithë të kenë humbur jetën. Policia nxori nga galeria trupat e dy viktimave mëngjesin e të enjtes. 

Lexo te plote
Aktualitet

Arrestohet drejtoresha në Kontrollin Tatimor pranë Drejtorisë Rajonale Tatimore Tiranë. Lajmi bëhet i ditur zyrtarisht nga policia e k... Lexo te plote

Aktualitet

Nën drejtimin e prefektit të qarkut Tiranë, Sadi Vorpsi, sot është ngritur Task Forca për kontrollin e tregut të gjës&eum... Lexo te plote

Aktualitet

Shpëtohen mrekullisht tetë djem të rinj që rrezikonin të mbyteshin në Karaburun. Të rinjtë kishin lëshuar alarmin ... Lexo te plote


Aktualitet

Banoret e fshatit Memelisht në komunën e Hudenishtit kanë ngritur shqetësimin e tyre në lidhje me punimet e nis... Lexo te plote

Aktualitet

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, gjatë një takimi me drejtuesit e komisariatit të Policisë së Qarkullimit rrugor të Tiran&e... Lexo te plote

Opinion

Gjuha shqipe po degradon çdo ditë, sidomos tek të rinjtë dhe veçanërisht me komunikimet online. 

... Lexo te plote

Soft News

Një çerek shekulli nga zbulimi zonës së fundit naftëmbajtëse, Shqipëria duket se ka gjetur një tjetër vendburim për arin e zi. 

Fotolajm

"Unë Flas" vjen si një tjetër dritare informative dhe ndryshe.

Një zë më shumë për qytetarët, problemet dhe historitë nga e përditshmja.

Një hapësirë për gazetarinë investigative, denoncimin e shkeljeve, padrejtësive dhe publikimin e të vërtetave të pathëna.

Një mundësi për të promovuar gazetarët e rinj që nesër do të jenë protagonistë të medias në Shqipëri.

Sondazh

Ku do te pushoni kete vere?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...

Unë Flas është i hapur të pasqyrojë reagimin e të gjitha palëve të përfshira në çështjet që pasqyron.
© 2012 - Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.
Kontakt: info@uneflas.al